Titanium Strength Professional Hip Thrust - Pchnięcie bioder

Dodaj do listy życzeń

Hip Thrust

Na stanie

Czy wiesz, jakie jest najlepsze ćwiczenie na uzyskanie takich pośladków, o jakich zawsze Ci się marzyło? Dokładnie tak, prawidłowa odpowiedź to: pchnięcie bioder.

Dzięki temu ćwiczeniu możliwe jest aktywowanie większej liczby włókien niż w przypadku przysiadów i innych „typowych” ćwiczeń trenujących pośladki, takich jak martwy ciąg.

Połącz je wszystkie, a uzyskasz najlepsze rezultaty!

W przypadku pchnięcia bioder jest to ruch, w którym biorą udział głównie mięsień pośladkowy średni i mięsień pośladkowy wielki.

A co najważniejsze, pracujesz nie tylko nad pośladkami, ale także nad mięśniami czworogłowymi i kulszowo-goleniowymi, a także nad mięśniami głębokimi, aby utrzymać prawidłową postawę i prawidłowo podnieść plecy.

Brzmi świetnie. A gdybyśmy Ci powiedzieli, że ta maszyna do modelowania pośladków Butt Molding Machine firmy Titanium Strength została specjalnie zaprojektowana, aby wykonywać to ćwiczenie prawidłowo i tak efektywnie, jak to tylko możliwe, aby osiągnąć widoczne rezultaty?

Tak właśnie działa.

Jeśli chcesz włączyć pchnięcia bioder do swoich treningów i mieć idealne nogi, ta maszyna do pośladków może być bardzo pomocna.

Zapłać teraz:

2 455,00 zł 1 779,00 zł
lub

Płatność ratalna:

0% RRSO przez 12 miesięcy. /miesiąc
- +

Finansuj swoje zakupy!

Potrzebujesz pomocy?

Dodaj do porównania

Dlaczego warto kupić Urządzenie do Pchnięcia bioder Professional Hip Thrust firmy Titanium Strength?

Maszyna Hip Thrust firmyTitanium Strength została zaprojektowana, aby pomóc Ci w rozwinięciu i ujędrnieniu pośladków.

Jest to solidne urządzenie, które nie posiada ruchomych części, co zwiększa jego wytrzymałość, służące nie tylko do prawidłowego wykonania pchnięcia bioder, ale także umożliwia wykonanie słynnego unoszenia pośladków, jest idealne do treningu okolicy udowej i lędźwiowej oraz przysiadów rumuńskich.

Wytrenujesz na nim pośladki, ścięgna podkolanowe, mięsień czworogłowy i plecy jak nigdy dotąd. Bez wątpienia jest to prosta maszyna, która jest łatwa w obsłudze i zapewnia bezpieczeństwo oraz dobrą pozycję pleców strong> podczas wykonywania ćwiczeń, a najlepsze jest to, że ujrzysz rezultaty w krótkim czasie!

Możesz połączyć je z taśmamami oporowymi gryfami lub samym ciałem, w zależności od tego, jakie ćwiczenie i pozycję chcesz wykonać.

A co najważniejsze, jest to maszyna do pośladków zajmująca mało miejsca, więc idealnie nadaje się do domowych siłowni.

Informacje techniczne:

 • Komercyjne
 • Stabilna i solidna konstrukcja, do profesjonalnego użytku
 • Bezpieczne i wygodne w użyciu
 • Kompaktowa konstrukcja
 • Regulowana poduszka
 • Dostępne kołki do treningu z taśmą oporową
 • Wyposażone w kółka transportowe ułatwiające przemieszczanie urządzenia
 • Wymiary: 62,2'' długości x 35,4'' szerokości x 18,8'' wysokości

O marce Titanium Strength:

Wiodąca marka w zakresie sprzedaży sprzętu i maszyn dla treningu siłowego i treningucardio.

Więcej informacji
GTIN/EAN 8436615960378
Weight 1.000000
Zalecane zastosowanie Domowy, Półkomercyjny
Nazwa modelu Titanium GHD
Szczegóły gwarancji 2 years domestic use

RODZAJE DOSTAW

Wybierz najlepszy dla siebie sposób dostawy

Produkty fitness są duże i ciężkie, a montaż stanowi tylko niewielką część procesu.
Wszystkie nasze produkty są dostarczane bezpłatnie poza Twoje miejsce zamieszkania. Zazwyczaj nie stanowi to problemu dla małych produktów fitness, takich jak rowerki spinningowe lub małe bieżnie. Jednak jeśli mieszkasz w bloku i kupiłeś maszynę ważącą 200 kilogramów, może być najlepiej skorzystać z naszej dostawy dwuosobowej i/lub naszej usługi dostawy i instalacji premium.

Dostawa i instalacja premium: idealne dla ciężkich produktów i domowych siłowni z więcej niż jedną maszyną. Maszyny zostaną zmontowane, przetestowane, a całe opakowanie zostanie zabrane do recyklingu. Koszt tej usługi zależy od liczby maszyn i dostępu do Twojego domu. Zalecamy złożenie zapytania o indywidualną wycenę dla zamówień z tą usługą. (Cena może się zmieniać w zależności od lokalizacji i dostępu do Twojego domu)

PROMOCYJNE PRODUKTY, w których w cenie jest bezpłatna instalacja, mogą być dostarczane i instalowane w różnych terminach.

UWAGA: Nie ponosimy dodatkowych kosztów, które mogą wyniknąć podczas wysyłki, jeśli standardowa dostawa nie jest możliwa ze względu na ograniczenia dostępu i wymagane jest dodatkowe obsłużenie. Zastrzegamy sobie prawo do żądania dodatkowej opłaty w celu pokrycia kosztów wynikających z wynajmu dźwigów, dodatkowego personelu, dostosowanych pojazdów lub innych podobnych okoliczności.

W przypadku, gdy dostawczy samochód nie może dotrzeć pod wskazany adres, dostawa zostanie dokonana w najbliższym i najbardziej dostępnym punkcie. Jeśli chcesz skorzystać z innej specjalnej usługi dostawy, będziesz musiał poprosić o dodatkową wycenę, na własny koszt.

CZAS DOSTAWY

GymCompany posiada na stanie więcej niż 1.000.000 £ produktów w dowolnym momencie. Jesteśmy jednym z niewielu dystrybutorów fitness z taką zdolnością i ilością gotowych do wysłania produktów w ciągu 24 godzin.
Jeśli zakupiłeś u nas maszynę przed godziną 12.00 i mamy ją na stanie, opuści nasze magazyny tego samego dnia. W tym przypadku, w zależności od miejsca zamieszkania i wybranego sposobu dostawy, otrzymasz swój produkt w ciągu 8 do 12 dni roboczych od momentu wysłania.

Wyjątki:

 • Dostawa dwuosobowa do wnętrza domu + Profesjonalna instalacja: Produkt zostanie wysłany bezpośrednio do technika, co zajmie około 1-4 dni roboczych. Po jego otrzymaniu skontaktuje się z Tobą w ciągu 1-5 dni roboczych, aby ustalić termin i godzinę dostawy + instalacji odpowiedni dla Ciebie.
 • Pełne siłownie domowe i komercyjne: Jeśli budujemy Twoją siłownię, w momencie zakupu Doradca Sprzedaży wskaże orientacyjny czas dostawy.
  Zawsze możesz skontaktować się bezpośrednio z nami, aby śledzić swoje zamówienie pod adresem [email protected] lub z osobą obsługującą, która Cię obsługiwała.
 • Produkty wyprzedane: Ze względu na dużą rotację niektórych produktów może się zdarzyć, że zakupiony przez Ciebie produkt nie jest już dostępny.
  W takim przypadku skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24-48 godzin z nowym przybliżonym terminem dostawy. Nasza polityka zakupowa polega na oferowaniu naszym klientom doskonałych produktów w tej samej cenie.
 • Zamówienia wysyłane bezpośrednio od producenta: Czasy dostawy mogą się różnić w zależności od marki, poinformujemy Cię o dacie dostawy tak szybko, jak to możliwe.
 • Ze względu na duże ilości zamówień w okresie od Czarnego Piątku do Bożego Narodzenia czasy dostawy mogą się różnić.

Aby uregulować zamówienie w sklepie Gymcompany, możesz wybrać spośród różnych metod płatności:

PRZELEW BANKOWY

Wyślemy Ci email z potwierdzeniem zawierającym nasz numer konta oraz podsumowanie Twojego zamówienia.

Szczegóły bankowe:

Nazwa właściciela konta:GYM COMPANY RETAIL SL

IBAN:ES11 0182 3247 20 2012428351

KARTA KREDYTOWA

Żaden z naszych klientów nie zgłosił żadnego przypadku oszustwa związanego z użyciem ich karty kredytowej w wyniku zakupów w naszym sklepie lub na stronie internetowej.

Mamy tak dużą pewność co do bezpieczeństwa naszego systemu, że gwarantujemy bezpieczeństwo każdego zakupu.

Korzystamy z bezpiecznego serwera, a wszystkie dane, w tym dane bankowe, zostaną automatycznie zaszyfrowane za pomocą protokołu Secure Socket Layer (SSL).

Dozwolone karty kredytowe: MasterCard, Visa, American Express, Discover, JCB.

PAYPAL

Zostaniesz przekierowany na stronę internetową PayPal.

Twoje zamówienie zostanie wysłane, gdy PayPal potwierdzi pełną płatność.

W niektórych przypadkach (nieprawidłowe lub brakujące dane) Gymcompany zastrzega sobie prawo do żądania innej formy płatności.

GymCompany współpracuje z najlepszymi markami z sektora fitness. . Oznacza to, że nie dostarczamy tylko najwyższej jakości produktów, ale także i zwłaszcza usługi posprzedażnej oraz gwarancji produktu.

Wszystkie nasze produkty są oryginalne i posiadają pełną gwarancję producenta.

Zazwyczaj (z wyjątkiem sytuacji, gdy jest to wyraźnie wskazane na stronie produktu) oznacza to:

 • Produkty krajowe: 2 lata na ogólną użytkowanie, 5 lat na silnik i dożywotnio na ramę/konstrukcję.
 • Produkty komercyjne: 1 rok na ogólną użytkowanie, 3 lata na silnik i dożywotnio na ramę/konstrukcję.

Otrzymujemy codziennie setki nowych zgłoszeń dotyczących wyposażenia siłowni przy użyciu maszyn domowych. Zawsze jasno wyjaśniamy, że żadna gwarancja domowa nie obejmuje żadnego środowiska komercyjnego, bez względu na jego wielkość. Środowiska komercyjne obejmują siłownie hotelowe, społeczności sąsiedzkie, centra fitness, centra szkoleniowe, centra rehabilitacyjne, centra wojskowe i wszelkiego rodzaju grupy czy społeczności.

Jeśli potrzebujesz jakichkolwiek wyjaśnień, prosimy nie wahaj się z nami skontaktować, chętnie udzielimy Ci porady dotyczącej maszyn, które najlepiej spełnią Twoje potrzeby. Jesteśmy tutaj, aby pomóc, i chcemy, abyś osiągnął korzystny wynik.

Zweryfikowane opinie

 

Zapłać teraz:

2 455,00 zł 1 779,00 zł
lub

Płatność ratalna:

0% RRSO przez 12 miesięcy. /miesiąc