Titanium Strength Heavy Duty Adjustable Bench - Ławka regulowana

Dodaj do listy życzeń

Ławki regulowane

Na stanie

Przedstawiamy nową linię maszyn do ćwiczeń siłowych o bezkonkurencyjnym stosunku jakości do ceny. Niewiele śrub. Ciężkie. Wytrzymałe. 100% bezpieczeństwa.

Wyłącznie dla Titanium Strength i firm z grupy, marka ta obejmuje maszyny do ćwiczeń cardio i siłowych w niespotykanej nigdy dotąd cenie.

Ławka treningowa Heavy Duty Bench firmy Titanium Strength to jedna z najlepszych opcji dla Twojej domowej lub komercyjnej siłowni.

Jest to ławka wielopozycyjna, niezbędna w połączeniu z innymi urządzeniami do treningu fitness, takimi jak klatka czy maszyna Smitha.

Brzuch, klatka piersiowa, plecyitd., trudno zliczyć wszystkie ćwiczenia, które można wykonywać na ławce treningowej, takiej jak Heavy Duty.

Już czas, by zacząć poważnie i efektywnie trenować, nie sądzisz?

 • Pocos tornillos
 • Pesadas
 • Robustas
 • 100% Seguras

Dostosuj swój produkt

Accesorio 330A

Przedstawiamy nową ławkę treningową firmy Titanium Strength zbudowaną z myślą o dolnej i górnej części ciała. Ta ławka jest ...

Dowiedz się więcej + 969,00 zł

Zapłać teraz:

1 555,00 zł 1 329,00 zł

Zapłać teraz:

1 555,00 zł 1 329,00 zł
lub

Płatność ratalna:

0% RRSO przez 12 miesięcy. /miesiąc
- +

Finansuj swoje zakupy!

Potrzebujesz pomocy?

Dodaj do porównania

Dlaczego warto kupić Ławkę regulowaną Heavy Duty Adjustable Bench firmy Titanium Strength?

Obecna w każdej wielostanowiskowej siłowni, regulowana ławka firmy Titanium Strength pozwala na wiele ćwiczeń zarówno na górne, jak i dolne części ciała.
Jak mógłbyś robić swoje wyciskanie na ławce, gdybyś nie dysponował ławką do ćwiczeń?
Jako wyjątkowe cechy musimy podkreślić jej wytrzymałość i stabilność dzięki stali, z której jest wykonana, oraz jej szeroką podstawę zapobiegającą kołysaniu:

 • Mocna konstrukcja stalowa, odpowiednia do obciążenia o masie ponad 804,6 funta.
 • 6 pozycji odchylenia oparcia i siedziska, do 90°.
 • 7 cm wyściółki Durafirm, wyjątkowo wygodnej podczas najbardziej intensywnych ćwiczeń.
 • Zawiera sztangę T na nogi, idealną do zachowania stabilności i komfortu podczas ćwiczeń brzucha, a także ćwiczeń siłowych w pochyleniu.

Informacje techniczne:

 • Szeroka podstawa: zapobiega kołysaniu się
 • Regulacja przesunięcia oparcia
 • Regulowane siedzisko: 6 pozycji (do 90°)
 • Zawiera akcesorium do nóg - sztanga T
 • Konstrukcja: stal klasy komercyjnej 1,9 x 2,9 cala
 • Oparcie i siedzisko: wyściółka 2,7 cala z Durafirm™
 • Idealna do zastosowania komercyjnego lub domowego
 • Wymiary ławki: Długość: 55'' x Szerokość: 24,4''x Wysokość: 47,2''
 • Maksymalna waga użytkownika z obciążeniem: 804,6 funta
 • Waga: 63,93 funta
 • Kolor: szary, tapicerka czarna.

O marce Titanium Strength:

Wiodąca marka w zakresie sprzedaży sprzętu i maszyn dla treningu siłowego i treningucardio.

Więcej informacji
GTIN/EAN 8436615960439
Weight 29.000000
Typ ławki Normalny/Dostosowywalny
Nazwa modelu Heavy Duty Justerbar Benk
Zalecane zastosowanie Domowy, Półkomercyjny
Szczegóły gwarancji 2 años en entorno doméstico
Maksymalna waga użytkownika (KG) 181+
Wymiary zmontowane 156 x 63 x 48-133 cm

RODZAJE DOSTAW

Wybierz najlepszy dla siebie sposób dostawy

Produkty fitness są duże i ciężkie, a montaż stanowi tylko niewielką część procesu.
Wszystkie nasze produkty są dostarczane bezpłatnie poza Twoje miejsce zamieszkania. Zazwyczaj nie stanowi to problemu dla małych produktów fitness, takich jak rowerki spinningowe lub małe bieżnie. Jednak jeśli mieszkasz w bloku i kupiłeś maszynę ważącą 200 kilogramów, może być najlepiej skorzystać z naszej dostawy dwuosobowej i/lub naszej usługi dostawy i instalacji premium.

Dostawa i instalacja premium: idealne dla ciężkich produktów i domowych siłowni z więcej niż jedną maszyną. Maszyny zostaną zmontowane, przetestowane, a całe opakowanie zostanie zabrane do recyklingu. Koszt tej usługi zależy od liczby maszyn i dostępu do Twojego domu. Zalecamy złożenie zapytania o indywidualną wycenę dla zamówień z tą usługą. (Cena może się zmieniać w zależności od lokalizacji i dostępu do Twojego domu)

PROMOCYJNE PRODUKTY, w których w cenie jest bezpłatna instalacja, mogą być dostarczane i instalowane w różnych terminach.

UWAGA: Nie ponosimy dodatkowych kosztów, które mogą wyniknąć podczas wysyłki, jeśli standardowa dostawa nie jest możliwa ze względu na ograniczenia dostępu i wymagane jest dodatkowe obsłużenie. Zastrzegamy sobie prawo do żądania dodatkowej opłaty w celu pokrycia kosztów wynikających z wynajmu dźwigów, dodatkowego personelu, dostosowanych pojazdów lub innych podobnych okoliczności.

W przypadku, gdy dostawczy samochód nie może dotrzeć pod wskazany adres, dostawa zostanie dokonana w najbliższym i najbardziej dostępnym punkcie. Jeśli chcesz skorzystać z innej specjalnej usługi dostawy, będziesz musiał poprosić o dodatkową wycenę, na własny koszt.

CZAS DOSTAWY

GymCompany posiada na stanie więcej niż 1.000.000 £ produktów w dowolnym momencie. Jesteśmy jednym z niewielu dystrybutorów fitness z taką zdolnością i ilością gotowych do wysłania produktów w ciągu 24 godzin.
Jeśli zakupiłeś u nas maszynę przed godziną 12.00 i mamy ją na stanie, opuści nasze magazyny tego samego dnia. W tym przypadku, w zależności od miejsca zamieszkania i wybranego sposobu dostawy, otrzymasz swój produkt w ciągu 8 do 12 dni roboczych od momentu wysłania.

Wyjątki:

 • Dostawa dwuosobowa do wnętrza domu + Profesjonalna instalacja: Produkt zostanie wysłany bezpośrednio do technika, co zajmie około 1-4 dni roboczych. Po jego otrzymaniu skontaktuje się z Tobą w ciągu 1-5 dni roboczych, aby ustalić termin i godzinę dostawy + instalacji odpowiedni dla Ciebie.
 • Pełne siłownie domowe i komercyjne: Jeśli budujemy Twoją siłownię, w momencie zakupu Doradca Sprzedaży wskaże orientacyjny czas dostawy.
  Zawsze możesz skontaktować się bezpośrednio z nami, aby śledzić swoje zamówienie pod adresem [email protected] lub z osobą obsługującą, która Cię obsługiwała.
 • Produkty wyprzedane: Ze względu na dużą rotację niektórych produktów może się zdarzyć, że zakupiony przez Ciebie produkt nie jest już dostępny.
  W takim przypadku skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24-48 godzin z nowym przybliżonym terminem dostawy. Nasza polityka zakupowa polega na oferowaniu naszym klientom doskonałych produktów w tej samej cenie.
 • Zamówienia wysyłane bezpośrednio od producenta: Czasy dostawy mogą się różnić w zależności od marki, poinformujemy Cię o dacie dostawy tak szybko, jak to możliwe.
 • Ze względu na duże ilości zamówień w okresie od Czarnego Piątku do Bożego Narodzenia czasy dostawy mogą się różnić.

Aby uregulować zamówienie w sklepie Gymcompany, możesz wybrać spośród różnych metod płatności:

PRZELEW BANKOWY

Wyślemy Ci email z potwierdzeniem zawierającym nasz numer konta oraz podsumowanie Twojego zamówienia.

Szczegóły bankowe:

Nazwa właściciela konta:GYM COMPANY RETAIL SL

IBAN:ES11 0182 3247 20 2012428351

KARTA KREDYTOWA

Żaden z naszych klientów nie zgłosił żadnego przypadku oszustwa związanego z użyciem ich karty kredytowej w wyniku zakupów w naszym sklepie lub na stronie internetowej.

Mamy tak dużą pewność co do bezpieczeństwa naszego systemu, że gwarantujemy bezpieczeństwo każdego zakupu.

Korzystamy z bezpiecznego serwera, a wszystkie dane, w tym dane bankowe, zostaną automatycznie zaszyfrowane za pomocą protokołu Secure Socket Layer (SSL).

Dozwolone karty kredytowe: MasterCard, Visa, American Express, Discover, JCB.

PAYPAL

Zostaniesz przekierowany na stronę internetową PayPal.

Twoje zamówienie zostanie wysłane, gdy PayPal potwierdzi pełną płatność.

W niektórych przypadkach (nieprawidłowe lub brakujące dane) Gymcompany zastrzega sobie prawo do żądania innej formy płatności.

GymCompany współpracuje z najlepszymi markami z sektora fitness. . Oznacza to, że nie dostarczamy tylko najwyższej jakości produktów, ale także i zwłaszcza usługi posprzedażnej oraz gwarancji produktu.

Wszystkie nasze produkty są oryginalne i posiadają pełną gwarancję producenta.

Zazwyczaj (z wyjątkiem sytuacji, gdy jest to wyraźnie wskazane na stronie produktu) oznacza to:

 • Produkty krajowe: 2 lata na ogólną użytkowanie, 5 lat na silnik i dożywotnio na ramę/konstrukcję.
 • Produkty komercyjne: 1 rok na ogólną użytkowanie, 3 lata na silnik i dożywotnio na ramę/konstrukcję.

Otrzymujemy codziennie setki nowych zgłoszeń dotyczących wyposażenia siłowni przy użyciu maszyn domowych. Zawsze jasno wyjaśniamy, że żadna gwarancja domowa nie obejmuje żadnego środowiska komercyjnego, bez względu na jego wielkość. Środowiska komercyjne obejmują siłownie hotelowe, społeczności sąsiedzkie, centra fitness, centra szkoleniowe, centra rehabilitacyjne, centra wojskowe i wszelkiego rodzaju grupy czy społeczności.

Jeśli potrzebujesz jakichkolwiek wyjaśnień, prosimy nie wahaj się z nami skontaktować, chętnie udzielimy Ci porady dotyczącej maszyn, które najlepiej spełnią Twoje potrzeby. Jesteśmy tutaj, aby pomóc, i chcemy, abyś osiągnął korzystny wynik.

Zweryfikowane opinie

 

Zapłać teraz:

1 555,00 zł 1 329,00 zł
lub

Płatność ratalna:

0% RRSO przez 12 miesięcy. /miesiąc